foto

Novinky

Nácvik relaxačních technik Relaxace Vám pomůže uvolnit stažené stresem svaly a fyzické uvolnění pak přinese zklidnění i psychické. Naučíte se vnímat své pocity a přirozeně si odpočinout. Jelikož jsme tlačení k neustálé výkonnosti, tak ztrácíme schopnost uvolnit se a vypnout a mnohdy se nám to nepodaří ani na dovolené. Přirozený rytmus v životě je střídání aktivity s relaxací, stačí pozorovat zvířata, ty to zvládají dokonale. Abychom byli výkonní, měli bychom umět odpočívat, uvolnit se a načerpat tak sílu. Když jezdíme autem, tak také musíme dotankovat palivo a udělat servis, a takové dotankování paliva a servis pro tělo je relaxace! Naučit se relaxovat znamená zvýšit si odolnost proti každodennímu stresu!

Reflexní terapie duše je terapie, která pomůže odstranit z těla mentální bloky, které mohou způsobovat potíže na úrovni fyzického těla. Pracujeme na chodidlech, ale zabýváme se pocity klienta.

Reflexní terapie lymfatického systému je speciální technika podporující naše zdraví pomocí stimulace reflexních bodů a zon na chodidle, které představuje dokonalou mapu celého lidského těla a všech jeho orgánů. Pomáhá při akutních i chronických potížích s lymfou, kdy pomocí speciálních hmatů na reflexních zónách dochází k reflexní stimulaci celého systému, který se takto učí správně pracovat sám.

Rituál pro nohy je novinka našeho studia určená vaším nožkám. Nejdřív nohy dostanou solný peeling a pak následuje olejová masáž celých dolních končetin, to vše za 60 minut a 600kč.

Kurz relaxační masáže pro laiky

Náplni kurzu jsou relaxační techniky, abyste mohli svým blízkým poskytnout úlevu při napětí a stresu.

Výuka je individuální, kurz probíhá 2 dny a vždy jen pro 1 pár, nejde však o masáže erotické, takže můžete přijít i s kamarádkou či kamarádem. Tak budete mít dost prostoru si probíranou techniku vzájemně na sobě odzkoušet.

Naučíte se namasírovat tělo od hlavy k patě, bude to však rozděleno do jednotlivých bloků, abyste měli dost času informace vstřebat. Nemusíte mít žádné znalosti z anatomie jen chuť zkusit něco nového a velmi užitečného.

Kurzovné činí 4900 Kč za pár a v ceně kromě výuky máte osušky, prostěradla, masážní olej i pitný režim čaj, kávu nebo vodu. Jako bonus si odnesete lahvičku s masážním olejem dle vlastního výběru, abyste mohli trénovat doma.

Kurzy probíhají dle domluvy vždy 2dny po sobě mimo víkendy a od 8-15,30 hod s 30min přestávkou na oběd.

Kurz můžete věnovat i jako dárek!

Přihlášku včetně podmínek Vám zašleme na mail a Vaše případné dotazy ráda zodpovím

Vyzkoušejte naši horkou novinku - celotělovou masáž arganovým olejem. Arganový olej patří mezi nejvzácnější a nejdražší oleje na světě, proto je nazýván tekutým marockým zlatem. Vyhlazuje a zjemňuje pleť, pokožku přirozeně chrání před vnějšími vlivy, hydratuje a dodává jí důležité bioaktivní látky. Olej obsahuje  vysoké procento vitaminu E – alfa tokoferolu, proto je výjimečně schopným pomocníkem v ochraně pleti proti poškození volnými kyslíkovými radikály. Významný je také obsah nenasycených mastných kyselin, karotenů a fytosterolů. Arganový olej má silné regenerační a zvláčňující účinky a  spolehlivě tak obnovuje vitalitu suché, vysušené, citlivé, poškozené nebo předčasně zralé pleti. Je vhodný i po opalování, zabraňuje přílišnému vysušení pleti. Můžete se těšit na 120 minutovou masáž v ceně 1200 Kč.

Celotělový peeling pomáhá k regeneraci vašeho těla, prokrví pokožku a zbaví ji odumřelých buněk. Je velmi příjemný a krásně připraví vaše tělo pro následnou olejovou masáž. Dá se pro vyzkoušení udělat i částečný, na té části těla, kterou pak chcete namasírovat.

Ošetření biofáze je intenzivní ošetření pleti s využitím enzymatické regenerace a Vám pomůže řešit celou řadu kosmetických nedostatků přirozenou cestou bez syntetických látek. Díky unikátním přírodním sérům Nobilis Tilia se aktivují kožní enzymy a dochází k účinné regeneraci. Pomohou Vám uchovávat vitalitu pleti, posilují její ochranu a přináší úlevu při celé řadě potíží. Dochází k výraznému oživení vzhledu pleti, revitalizaci po opalování nebo mrazivém počasí, celkové detoxikaci a k podstatnému nebo úplnému vymizení defektů pokožky jako je například nadměrná suchost a předčasná tvorba vrásek, poruchy pigmentace, akné, ekzémy, rozšířené žilky, jizvy a další, díky obsahu éterických olejů přirozeným způsobem ovlivňuje také psychický stav (aromaterapie).

Anticelulitídní program Vás připraví nejen na léto do plavek. Pracovat budeme s baňkami a speciálním olejovým zábalem.

Udělejte si radost a vyzkoušejte něco nového v našem masérském studiu v Třinci, budeme se na Vás těšit !